Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, Křižovnická 7, 110 00, Praha 1, tel.: 222 323 592, studijni@tkpraha.cz

Milí rodiče,

třídní schůzky pro 1. - 7.ročník proběhnou dle plánu již 15.4.2024 od 17.00 hod. v budově Křižovnická. Těšíme se na Vaši účast.

Rozpis jednotlivých tříd bude vyvěšen v budově.

 

Již 20.dubna 2024 se koná Premiéra 24 - představení souboru Bohemia Balet. Můžete se těšit na zcela nové choreografie od Petra Zusky, Marka Svobodníka, Sebastiana Mazzia a také dvou čerstvých absolventů Taneční konzervatoře hl. m. Prahy - Luisy Brychcínové a Vojtěcha Pilbauera. Těšíme se na Vás!

Vstupenky zakoupíte v předprodeji Divadla Komedie, odkaz najdete níže.

Studentské vstupné pouze za 100 Kč po předložení ISIC karty v pokladně divadla (nelze uplatnit při online nákupu).

Vstupenky: https://www.mestskadivadlaprazska.cz/bohemia-balet-premiera-24/

 

Ve čtvrtek 15.2.2024 proběhl každoroční mezinárodní gala koncert v Trnavě, který se jmenuje Pocta Dušanovi Nebylovi. Za Taneční konzervatoř hl. m. Prahy zde vystoupili Kateřina Iliina, Victoria Palacková a Hubert Vltavský. Moc děkujeme STKND za pozvání a krásné fotky. Těšíme se na příště!

  

 

Tento týden jsme měli opravdu nabitý zážitky! Ve středu proběhlo krásné představení v Turnově, kde jsme byli již po několikáté a publikum nás již dobře zná. Moc děkujeme všem, kdo nás přišli podpořit!     

 

V sobotu dopoledne měli studenti 5. - 8.ročníku možnost zúčastnit se workshopu s italskou choreografkou a pedagožkou Robertou Ferrara. Moc jí tímto děkujeme za pozitivní přístup a energii, kterou studentům věnovala.

Tento týden u nás probíhá seminář moderního tance s italskou pedagožkou a choreografkou Robertou Ferrara. Jsme vděční, že studenti mají příležitost rozvíjet své dovednosti a obohacovat svůj pohybový slovník. Roberta Ferrara je známá svým spojením současného tance se starověkým čínským bojovým uměním. Je mezinárodně uznávanou choreografkou a spolupracovala s repertoárem například J. Limóna, W. Forsytha nebo J. Kyliána. V Itálii vede svůj vlastní soubor Equilibrio Dinamico Dance Company. Níže se můžete podívat na fotografie z prvních dnů semináře. Moc Robertě děkujeme a těšíme se na příště!

          

                   

 

Moc rádi Vás všechny uvidíme 24.února 2024 od 19.00 hodin v Divadle Komedie! Soubor Bohemia Balet a Taneční konzervatoř hl. m. Prahy Vám představí Kontrasty - 4 choreografie, které vznikly ve spolupráci se zahraničními choreografy.

Vstupenky je možné zakoupit na odkazu zde: https://vstupenky.mestskadivadlaprazska.cz/BohemiaBalet

Studentské vstupné pouze za 100 Kč po předložení ISIC karty v pokladně divadla.(nelze uplatnit při online nákupu).

 

 

Milí rodiče, studenti a příznivci školy,

do nového roku 2024 Vám přejeme mnoho spokojenosti a pevného zdraví. Nechť jsou Vaše dny naplněny tancem a radostnými chvílemi.

Milí rodiče a příznivci školy,
srdečně Vás zveme na poslední představení Bohemia Baletu, souboru Tnaeční konzervatoře hl. m. Prahy, v roce 2023. Vánoce s Bohemia Baletem se uskuteční 20.12.2023 od 18 hodin v Divadle Na Rejdišti.
Srdečně Vás zveme na představení do Divadla Komedie, které se bude konat již příští úterý 12.12.2023 od 19:00 hod. Odkaz na zakoupení vstupenek najdete níže.Náš web zpracovává pouze nezbytné (technické) cookies.