Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

 
Ředitel

Mgr. Jaroslav Slavický

Sekretariát, studijní referentka

Jiřina Želízková

Statutární zástupce ředitele

Mgr. Danuše Kábrtová 

Zástupce ředitele 

Mgr. Yvetta Hubičková

Oddělení klasického tance

Sekce Společného odborného základu /1. - 4. roč./ Mgr. Alice Kovářová - vedoucí, Sekce Studijního zaměření /5. - 8. roč./ Hana Vláčilová - vedoucí, MgA. Marie Bártová, Mgr. Monika Čierniková, Liubov Dantchenko, Marie Hybešová, Mgr. Kateřina Slavická, Mgr. Jaroslav Slavický, Jurij Slypyč, Roberta Pospíšilová, Pavel Ždichynec, MgA. Lucie Špalová, MgA. Pamela Morávková, Jiří Horák, MgA. Anna Ščekaleva

Oddělení lidového tance

Mgr. Eva Ornstová - vedoucí, Nelly Danko, Mgr. Kateřina Klementová, PhD.,  MgA. Magdalena Kaprasová

Oddělení moderního tance

Mgr. Alena Drapalíková - vedoucí, Mgr. Yvetta Hubičková,  Mgr. Libuše Ovsová, MgA. Lucie Linsler, Lucie Šimůnková,  Mgr. Kateřina Benešová, MgA.Tereza Adams, Kateřina Děrešová

Oddělení hudebního doprovodu

Soňa Kovaříčková - vedoucí, MgA. Jan Christen, Daniela Kalvodová, MUDr. Karel Krasnický, Viktor Mendl, PaedDr. Petra Micková, Anna Mňuková, MgA. Drahoslava Ptáčníková, Milada Semeráková, Dagmar Skatulová, Ivan Václavovič, Dagmar Huff, Jelena Veselá, Lidunka Zlatníková,Mgr. Markéta Šmejkalová, Kristýna Brachtlová DiS., Oleg Smoliarov, Mgr. Iryna Rusanovyčová, Věra Novák Straková, Valerie Černá, Mezulianíková Marcela, MgA. Jindra Nečasová, 

Oddělení hry na klavír

Mgr. Dagmar Kristenová - vedoucí, Mgr. Eva Růžičková, Mgr. Alice Fiedlerová, Mgr. Lenka Procházková

Oddělení všeobecného a odborného teoretického vzdělávání

Mgr. Danuše Kábrtová - vedoucí, PhDr. Evelína Beranová, Ak. mal. Jitka Gemrotová, Mgr. Blažena Škopková, Mgr. Gabriela Genzerová, PaedDr. Petra Micková, Mgr. Olga Všelichová, Mgr. Hana Eliášová, Mgr. Eva Müllerová, Mgr. Jindřich Mimra, Mgr. Jiří Vraný, Mgr. Jana Meitnerová, Ing. Martina Jelínková, Přemysl Vacek

Školní vychovatelka

 Alena Benešová

Ekonomické oddělení

Jana Bártlová /hospodářka/, Eva Pecharová /hlavní účetní/, Blanka Kučerová /mzdová účetní PAM/  

Školní jídelna
Marcela Provazníková, Blanka Klímová, Taťána Urbánková
 

Technicko-hospodářský provoz

Jiří Tvrdík /školník/, Zuzana Vomáčková /skladník/, Miroslav Bohdanecký /vrátný/, Jaroslava Papírníková /vrátná/